Wkraczaj w przyszłość razem z nami!

Od 1998 roku dostarczamy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania informatyczne. Współpracujemy z Klientami biznesowymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami oraz podmiotami administracji publicznej. Wspieramy również rozwój małych firm i chętnie obsługujemy Klientów indywidualnych. Każdy nasz Partner może liczyć na profesjonalną obsługę, elastyczne i indywidualne podejście do realizowanego projektu. 

Współpracujemy z wiodącymi na rynkach światowych producentami oprogramowania i sprzętu, m.in.:

Autoryzacje i certyfikaty

Nasza wieloletnia obecność na rynku, poparta dużym doświadczeniem oraz udokumentowaną wiedzą, pozwoliła nam uzyskać Partnerstwo światowych liderów branży IT, takich jak:


Nagrody i wyróżnienia

W 2011 roku nasza obecność na rynku została doceniona przez tygodnik Newsweek Polska, w rankingu Firmy Rodzinne Roku 2011. W województwie mazowieckim wyróżniono jedynie 260 firm, w tym na 65. miejscu nas. Również Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza Creditreform w dniu 15 września 2015 r. przeprowadziła badanie wiarygodności kredytowej naszej firmy. Wynikiem tego była bardzo dobra całościowa ocena kondycji finansowej, w szczególności zdolność do terminowego regulowania zobowiązań, dzięki czemu nasza firma zdobyła prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Płatniczej. W 2016 roku zostaliśmy uhonorowani tytułem „Diament Forbesa”, w roku 2017 Forbes ponownie docenił naszą firmę, natomiast regularnie od 2014 otrzymujemy tytuł Gazeli Biznesu, sukcesywnie pnąc się w górę rankingu. Możemy się również pochwalić pierwszym miejscem w konkursie o tytuł Partnera Roku Microsoft Devices & Software za rok 2017 i 2019.

Zaufali nam

Przez dotychczasowe lata działalności udało nam się zdobyć zaufanie wielu firm, którym systematycznie dostarczamy rozwiązania i usługi IT, jednocześnie stale się rozwijając i proponując naszym Klientom coraz nowsze możliwości. Naszą misją jest budowanie wieloletnich relacji i zaufania naszych Partnerów biznesowych.
Klientów
Projektów
Lat na rynku
Specjalistów

Kariera

Dynamiczny rozwój naszej firmy wymusza na nas nieustanne powiększanie zespołu w istniejących działach. Dzięki wprowadzanym nowym rozwiązaniom oraz rosnącym portfelem zadowolonych Klientów tworzymy nieustannie kolejne struktury, w których stale zatrudniamy pracowników na nowych stanowiskach. 


Oferujemy:

Pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie

Szkolenia, kursy, seminaria, udział w licznych konferencjach, podnoszenie kwalifikacji

Pracę w zgranym zespole młodych i ambitnych ludzi

Staże

  • Jesteś młody, ambitny, masz mnóstwo pomysłów i zapał do pracy? Skontaktuj się z nami, oferujemy staże na wielu stanowiskach i na dogodnych warunkach.
Aplikuj

Praktyki

  • Oferujemy możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego w trakcie trwania nauki. Sprawdź jak może wyglądać Twoja wymarzona praca. Zapraszamy do kontaktu.
Aplikuj

Aktualnie nie prowadzimy żadnej rekrutacji,
jeśli jednak jesteś zainteresowany współpracą z nami w przyszłości,
podeślij do nas swoje CV:
[email protected]