Zapraszamy do strefy producenta NEC

Monitory
  • Monitory desktopowe

Dzięki wszechstronnemu wyborowi rozwiązań do wyświetlania obrazów firma Sharp/NEC oferuje monitory biurkowe do prawie każdych warunków. 
Zarówno modele ekonomiczne, jak i te przeznaczone do zastosowań o najwyższym znaczeniu, są konstruowane z myślą o jak najlepszych parametrach i łączą atrakcyjny design z prozdrowotną ergonomią. Nadają się do biur korporacyjnych, sektora finansowego, sterowni, małych instalacji informacyjno-reklamowych a także zastosowań kreatywnych i wydawniczych.

Monitory biznesowe są projektowane z naciskiem na optymalne parametry działania i cechują się atrakcyjnym wzornictwem. Wysoką jakość obrazu połączono w nich z usprawnionymi opcjami podłączania i zaawansowaną ergonomią w celu ochrony zdrowia użytkownika. Monitory z nowoczesnymi, ultracienkimi ramkami już dziś oferują wszystkie funkcje, które będą wymagane w przyszłości.

Monitory profesjonalne, do wymagających precyzyjnych zastosowań, używane przez kreatywnych profesjonalistów, fotografików, edytorów filmów, projektantów CAD-CAM i inżynierów. To monitory dla każdego, kto dba o wizualną stronę swojej pracy 

  • Monitory wielkoformatowe
  • Direct View LED
Projektory
Cyfrowe projektory kinowe

Gwarancja doznań godnych największych filmowych hitów, które zaspokoją najbardziej wygórowane oczekiwania dzisiejszych fanów kina. Firma Sharp/NEC jako wiodący dostawca projektorów kina cyfrowego oferuje rozwiązania projekcyjne z możliwością dopasowania do każdej wielkości i formatu obiektu. Zapierające dech w piersiach, ostre obrazy z precyzyjnie oddawanymi barwami oraz łatwa obsługa sprzętu czynią z produktów firmy Sharp/NEC doskonałe rozwiązanie na potrzeby kin większych i tych studyjnych.

UWAGA: sprzedaż tych rozwiązań wymaga  spędzenia pewnego czasu na doborze sprzętu do warunków i możliwości potencjalnego Klienta.
Z racji zaawansowania tego sprzętu, jak i ukierunkowania oferty do dość wąskiego grona odbiorców, uprzejmie prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym, lub obsługującym już Państwa handlowcem. 

Komputery /
Stacje robocze

Komputery /<br> Stacje robocze

Notebooki

Notebooki

Oprogramowanie

Oprogramowanie

Serwery i storage

Serwery i storage

Sprzęt sieciowy

Sprzęt sieciowy

Urządzenia drukujące

Urządzenia drukujące

- Montaż
- Serwis
- Szkolenia
- Wsparcie 360 stopni

Więcej

Usługi

Usługi

Monitory

Monitory

Akcesoria

Akcesoria

Wybierz producenta