Hardware Oprogramowanie Technologia

Program Shape The Future – cóż to takiego?

W szyscy wiemy, że edukacja jest podstawą misji Microsoft, która ma umożliwić każdemu uczniowi z dowolnego kraju osiągnięcie więcej.

Dlatego z dumą przedstawiamy program Shape The Future, dedykowany kwalifikującym się placówkom naukowym, kierowany do administratorów, nauczycieli oraz uczniów.

Program Shape the Future firmy Microsoft umożliwia kwalifikującym się instytucjom edukacyjnym zakupy ze zniżkami na licencje Windows oraz urządzenia z Windows. Dzięki rejestracji w programie i potwierdzeniu uprawnień Państwa szkoła będzie kwalifikować się do zakupów po obniżonych cenachhape The Future to inicjatywa Microsoft oraz producentów sprzętu komputerowego, a także partnerów Microsoft, umożliwiająca placówkom edukacyjnym zakupy sprzętu i licencji w obniżonych cenach.

Jeśli reprezentujesz szkołę podstawową lub średnią, być może masz możliwość zakupu urządzeń z systemem Windows z licencją NationaI Academic (tzw. Windows Pro EDU)
Aby zweryfikować swoje uprawnienia do skorzystania z programu, wystarczy zweryfikować się, używając swojego maila z domeny edukacyjnej, odwiedzając dedykowaną programowi stronę internetową.

 

Rejestracja w programie zajmuje jedynie chwilkę, a otwiera możliwość zaoszczędzenia, zwykle i tak skromnych, szkolnych funduszy.

Co ważne, program nie jest zamknięty jedynie na szkoły, jako samodzielne organizmy. Uczniowie i nauczyciele mają również szansę skorzystać z programu i zakupić urządzenia z systemem Windows Pro w cenach niedostępnych u sprzedawców detalicznych. Dodatkowo zyskuje się pewność, że urządzenia te spełniają kryteria przydatności do nauki zdalnej lub hybrydowej.

Podsumowując: Dzięki jednemu kliknięciu zyskujecie możliwość oszczędniejszego gospodarowania środkami finansowymi oraz nabycia sprzętu, który będzie łatwy w zarządzaniu i użyteczny dla korzystających z niego osób.